O nas

W 2013 roku, po ponad 10 latach mojej pracy zawodowej w Lubinie, stworzyłam DENTAMEDIKO myśląc o tym, aby mieli Państwo do dyspozycji gabinet, który w przyjaznych warunkach świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Gabinet jest klimatyzowany, zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami, przystosowany   dla osób niepełnosprawnych. Miejsca parkingowe dostępne są bezpośrednio przed gabinetem.

W nowym gabinecie oferuję pacjentom komfortowe warunki leczenia zgodnie z najnowszymi trendami współczesnej stomatologii. W pracy wykorzystuję najwyższej klasy sprzęt i materiały. Diagnostyka wykonywana jest przy pomocy cyfrowej aparatury RTG i obrazowania komputerowego,     a każdy pacjent może liczyć na fachową opiekę oraz indywidualny plan leczenia.

Nowoczesny unit stomatologiczny zapewnia komfort pracy lekarza i wygodę pacjenta. Jego konstrukcja umożliwia leczenie osób poruszających się na wózku inwalidzkim nawet bez potrzeby przesiadania się na fotel stomatologiczny.

W swojej pracy zwracam szczególną uwagę na estetykę i harmonię twarzy. Mój zespół stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach specjalizacyjnych, a umiejętności potwierdza stale rosnąca grupa zadowolonych pacjentów.

Zapraszam!

lekarz stomatolog Katarzyna Bargieł-Wojdyła

W swojej pracy stawiam na zabiegi przeprowadzane w powiększeniu, leczenie przy użyciu mikroskopu, wychodząc z założenia "widząc więcej możesz dokładniej i skuteczniej leczyć". Praca pod mikroskopem pozwala na uzyskanie lepszych i bardziej przewidywalnych wyników w leczeniu pacjentów.

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu z 2003r.

Zakres zainteresowań zawodowych:

- chirurgia stomatologiczna

- mikrochirurgia

- periodontologia

- implantologia

- protetyka

- leczenie kanałowe

- stomatologia zachowawcza i estetyczna

 Zapraszam!

lek. specjalista chirurgii stomatologicznej Szymon Baciński

Ortodoncja jest dziedziną, która zmusza do myślenia i wymaga indywidualnego podejścia do każdego pacjenta.   Aby osiągnąć sukces i na koniec leczenia oprócz korekty wady zgryzu uzyskać ładny  uśmiech  stosuję  odpowiednią   dla  danego    przypadku mechanikę leczenia i przykładam uwagę do detali.

Zajmuję się leczeniem dzieci i dorosłych w każdym wieku, stosując aparaty wyjmowane, aparat  stałe ( metalowe,  estetyczne  lub samoligaturujące) oraz niewidoczne alignery. W trudniejszych przypadkach wykorzystuję zakotwienie szkieletowe w postaci tytanowych mini-implantów ortodontycznych.

Po ukończeniu 4-letniego programu specjalizacji uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie ortodoncji. Obecnie jako asystent nadal pracuję w Katedrze i Zakładzie Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Zawodowo i prywatnie staram się kierować zasadą, że zdrowy rozsądek i logiczne podejście do tematu to połowa sukcesu :)

Zapraszam!

lek. specjalista ortodonta Kornelia Rumin